Kampioenschappen fondclub Zuid-Nederland 2008

 

Gouden overnachtkampioenen 2008 

1  W. van Ooijen                 Rosmalen                 7081               

2  G. Kouters & Zn               Noordhoek                6985               

3  C. van Aert                   Achtmaal                 6974               

4  C.  Luijkx                    St. Willebrord           6858               

5  Fr. van Wel                   Bakel                    6833               

6  H.M.  Calon                   Hoofdplaat               6775               

7  Cas v.d. Graaff en Zn         Arnemuiden               6752               

8  D. de Hoogh & Zn              Oosterhout               6476               

9  J.C.  Hoek                    Middelburg               6476               

10 L.  Roks                      Standdaarbuiten          6467               

11 B. Jansen & Co.               Bavel                    6418               

12 E.  Bos                       Gemert                   6411                

13 Jac van de Bosch              Hengstdijk               6400               

14 H.  Siereveld                 Vlissingen               6284               

15 Maas & Zn                     Zundert                  6274               

16 L. de Heijde                  Geertruidenberg          6246               

17 P. van Nijnatten              Roosendaal               6242               

18 BELLETER FR.                  NISPEN                   6241               

19 P.  Kuijten                   Waspik                   6183               

20 Nolet J. en J.P.              Axel                     6168               

21 H.  Melis                     Westkapelle              6012               

22 Rob  Roks                     Rucphen                  6008               

23 Ph.  Geerdink                 Hoogerheide              6007               

24 F.L.A.  Sliedregt             Langeweg                 5875               

25 C. van Oers                   Heerle                   5717                

 

Gouden crack overnachtvluchten 2008 

1  L.J.  Hengst                  Aagtekerke               03.0318123  4,50             

2  Strijbosch comb.              Tilburg                  04.0403878  4,69             

3  J.  Wijffelaars               Someren                  04.0460536  5,57             

4  C. Heeren & Zn                Roosendaal               05.0528201  5,67             

5  Jac van de Bosch              Hengstdijk               03.0386204  6,19             

6  L. de Heijde                  Geertruidenberg          05.0542368  6,39             

7  C.  Luijkx                    St. Willebrord           06.0728658  6,91             

8  D.J.  Martin                  Waspik                   04.0404675  7,20             

9  van Hemert gebr.              Nieuwendijk              04.0429251  9,12             

10 Aarts comb.                   Baarle Nassau            05.0563426  9,27             

11 C. van Aert                   Achtmaal                 03.0384108  9,85              

12 H.M.  Calon                   Hoofdplaat               04.0416420  11,24            

13 J. Sitters & Zn               Noordhoek                06.0730274  11,68            

14 R.  Rijnders                  Breda                    05.0517754  11,84              

15 M. van de Broek               St. Oedenrode            03.0370614  12,38            

16 L.  Roks                      Standdaarbuiten          05.0530573  13,49            

17 H. van de Bogaart jr          Nistelrode               06.0756364  13,50            

18 W. van Ooijen                 Rosmalen                 01.0167574  13,69            

19 BELLETER FR.                  NISPEN                   02.0256832  14,33            

20 H.J.L.M.  Lamers              Heesch                   03.0361854  14,49            

21 W. van Ooijen                 Rosmalen                 06.0756072  15,57            

22 Cas v.d. Graaff en Zn         Arnemuiden               05.0543170  18,02            

23 Leo de Nooijer                Arnemuiden               04.0469004  19,09            

24 Fr. van Wel                   Bakel                    04.0455359  20,05            

25 F.L.A.  Sliedregt             Langeweg                 05.0535376  20,14            

 

Gouden afdelingskampioenen 2008  BRABANT 2000

1  F. van Linden  & Zn           Putte                    9250               

2  D. de Hoogh & Zn              Oosterhout               9098               

3  van Dongen comb.              Loon op Zand             9044               

4  Fr.  Damen                    Langeweg                 8974               

5  W. Zoontjens & Zn.            Riel                     8778               

6  W.  Spierings                 Waalwijk                 8771               

7  van Bragt gebr.               Wagenberg                8692               

8  Embregts-Theunis              Hoeven                   8517               

9  J.  Huybregts                 Zundert                  8408               

10 A.  Verhaard                  Wernhout                 8386               

11 van Hemert gebr.              Nieuwendijk              8377               

12 Rob  Roks                     Rucphen                  8137               

13 J.  Schellekens               Riel                     8079               

14 D.Marijnissen-Lindeloof       St. Willebrord           7969               

15 Damen & v. Gurp & Co.         Dorst                    7929 

16 C.  Goorden                   Nispen                   7925               

17 L. Stabel & Zn                Goirle                   7853               

18 Jac.  Broeders                Oosterhout               7568               

19 C.H.  Schellekens             Riel                     6515               

 

Gouden afdelingskampioenen 2008  ZEELAND 96

1  Scheele gebr.                 Terneuzen                9170               

2  H.  Melis                     Westkapelle              8529               

3  A. Thijs & Zn                 Heikant                  8464               

4  Roegiest & Visser             Philippine               8164               

5  H.M.  Calon                   Hoofdplaat               7768               

6  A  Stroo                      Zoutelande               7689               

 

Gouden afdelingskampioenen 2008  OOST-BRABANT

1  Will  Geudens                 Knegsel                  8826               

2  J. van Boxmeer jr             St. Oedenrode            8748               

3  Cor  Hanegraaf                Nuland                   8727                

4  v. d. Wiel & Schreuder        Luijksgestel             8394               

5  J.  Smets                     Bergeijk                 7815               

 

Gouden crack Eendagsfond 2008  BRABANT 2000

1  van Dongen comb.              Loon op Zand             07.3702089  4,96             

2  Hanegraaf-Verheijen           Terheijden               07.3733129  6,49             

3  G. Kouters & Zn               Noordhoek                06.0729944  7,13             

4  Braad-de Joode                Woudrichem               05.0534554  7,29             

5  A.  Verhaard                  Wernhout                 06.0734381  8,53             

6  van Bragt gebr.               Wagenberg                06.0721729  9,22             

7  L. Stabel & Zn                Goirle                   06.0743747  10,81            

8  Braad-de Joode                Woudrichem               04.0442748  12,76            

9  Braad-de Joode                Woudrichem               04.0442742  13,34            

10 W. Zoontjens & Zn.            Riel                     05.0538022  14,51            

11 D. de Hoogh & Zn              Oosterhout               06.0723023  15,21           

12 Damen & v. Gurp & Co.         Dorst                    06.0716139  15,80            

13 Braad-de Joode                Woudrichem               06.0733563  16,36            

14 Braad-de Joode                Woudrichem               05.0534664  16,43            

15 Braad-de Joode                Woudrichem               05.0534632  18,21             

16 C.  Goorden                   Nispen                   06.0727157  19,42            

17 Damen & v. Gurp & Co.         Dorst                    07.3719621  19,96            

18 J. van Dongen                 Roosendaal               07.3729877  25,47            

19 Damen & v. Gurp & Co.         Dorst                    05.0516650  25,57            

20 D. de Hoogh & Zn              Oosterhout               07.3727126  28,04            

 

Gouden crack Eendagsfond 2008  ZEELAND 96

1  E.F. de Wever                 Schoondijke              07.3764848  5,73             

2  R. en L. Traas                Nieuwdorp                07.3708662  9,46             

3  Scheele gebr.                 Terneuzen                06.0750717  13,70            

4  Scheele gebr.                 Terneuzen                06.0750771  14,25            

5  R. en L. Traas                Nieuwdorp                07.3708668  19,97            

6  Scheele gebr.                 Terneuzen                05.0565922  22,72            

7  A. Thijs & Zn                 Heikant                  06.0760550  23,29            

8  H.  Melis                     Westkapelle              07.3711968  24,90            

9  Roegiest & Visser             Philippine               05.0513012  29,48             

10 Roegiest & Visser             Philippine               07.3738181  30,15            

 

Gouden crack Eendagsfond 2008  OOST-BRABANT

1  J. van Boxmeer jr             St. Oedenrode            05.0560358  4,76             

2  M.  Schippers                 Bergeijk                 06.0758527  8,86             

3  Harry van Helvoort            Vught                    06.0742588  10,63            

4  J. van Boxmeer jr             St. Oedenrode            05.0560352  12,38            

5  van de Voort comb.            Eindhoven                04.0458185  13,23            

6  Cor  Hanegraaf                Nuland                   06.0752624  15,01             

7  Cor  Hanegraaf                Nuland                   07.3763088  17,03             

8  Cor  Hanegraaf                Nuland                   07.3763057  17,22            

9   v. d. Wiel & Schreuder       Luijksgestel             05.0555660  21,97            

10  v. d. Wiel & Schreuder       Luijksgestel             07.3746087  25,26             

 

Gouden crack jonge duiven 2008  BRABANT 2000

1  Fr.  Damen                    Langeweg                 08.3839339  5,40             

2  van Hemert gebr.              Nieuwendijk              08.3826858  7,30             

3  D.Marijnissen-Lindeloof       St. Willebrord           08.3853572  8,61              

4  Fr.  Damen                    Langeweg                 08.3829456  9,16             

5  W.  Spierings                 Waalwijk                 08.3857370  11,05            

6  van Hemert gebr.              Nieuwendijk              08.3826919  13,21            

7  Fr.  Damen                    Langeweg                 08.3829480  15,04             

8  van Hemert gebr.              Nieuwendijk              08.3826835  16,87             

9  J.G.  van Wanrooy             Breda                    08.3814090  17,20             

10 D.Marijnissen-Lindeloof       St. Willebrord           08.3838502  18,06            

11 W.  Spierings                 Waalwijk                 08.3857380  18,96            

12 A.  Roks                      Zundert                  08.3830809  20,67            

13 D.Marijnissen-Lindeloof       St. Willebrord           08.3838508  20,85            

14 W.  Spierings                 Waalwijk                 08.3837441  21,22             

15 Rob  Roks                     Rucphen                  08.3824624  22,02            

16 C.H.  Schellekens             Riel                     08.3831914  22,61            

17 M.J. de Rooij                 Oosterhout               08.3819933  26,13            

18 Damen & v. Gurp & Co.         Dorst                    08.3813983  26,57            

19 D. de Hoogh & Zn              Oosterhout               08.3821036  26,90            

20 D. de Hoogh & Zn              Oosterhout               08.3821026  27,13            

 

Gouden crack jonge duiven 2008  ZEELAND 96

1  H.M.  Calon                   Hoofdplaat               08.3808262  12,76            

2  P.P. de Poorter               Axel                     08.3801595  13,11             

3  H.M.  Calon                   Hoofdplaat               08.3808268  14,45            

4  I. den Dekker                 Breskens                 08.3807784  16,30            

5  P.P. de Poorter               Axel                     08.3801592  16,39             

6  P.P. de Poorter               Axel                     08.3801585  22,12            

7  de Mul & Vermeirssen          Philippine               08.3810463  22,51            

8  H.M.  Calon                   Hoofdplaat               08.3856556  27,65            

 

 

Gouden crack jonge duiven 2008  OOST-BRABANT

1  van Zuylen fam.               Rosmalen                 08.3843633  6,08             

2  Berry van de Brand            Boxtel                   08.3842794  9,24               

3  v. d. Wiel & Schreuder        Luijksgestel             08.3845600  20,03            

4  Cor  Hanegraaf                Nuland                   08.3858420  30,93            

5  v. d. Wiel & Schreuder        Luijksgestel             08.3845602  31,37            

6  v. d. Wiel & Schreuder        Luijksgestel             08.3845560  32,16            

 

Super gouden crack Nationale vluchten 2006-2008 

1  Chr. van den Bos              Oss                      03.0362690  13,66             

2  G. Kouters & Zn               Noordhoek                05.0563745  14,32            

3  Fr. van Wel                   Bakel                    04.0455291  14,91            

4  E.  Bos                       Gemert                   04.0458510  18,16             

5  D.J.  Martin                  Waspik                   04.0404675  25,53            

6  Chr. van den Bos              Oss                      02.0259958  40,15            

7  BELLETER FR.                  NISPEN                   02.0256832  45,39             

8  Nolet J. en J.P.              Axel                     02.0201680  46,31            

9  D. de Hoogh & Zn              Oosterhout               04.0430855  60,72            

 

Super gouden crack Dagfond 2006-2008

1  Braad-de Joode                Woudrichem               04.0442807  17,98            

2  Scheele gebr.                 Terneuzen                04.0420279  26,77            

3  J.  Huybregts                 Zundert                  03.0350910  27,43             

4  Braad-de Joode                Woudrichem               05.0534544  32,96            

5  D. de Hoogh & Zn              Oosterhout               04.0430783  40,15            

6  J.  Smets                     Bergeijk                 04.0480756  53,64             

7  F. van Linden  & Zn           Putte                    04.0433915  65,49            

8  J.  Hageman                   Vogelwaarde              04.0450909  69,09            

 

Voor de Super goudencrack ZLU vluchten waren nog geen duiven binnen die

2 prijzen per jaar hebben over 2006 t/m 2008. Deze kunnen nog opgegeven

worden tot 7 december.

 

Jan Antonis